Безпілотники, які нібито були збиті над акваторією Криму, виявилися китайськими дронами

Так званий радник глави окупованого Криму Олег Крючков у своєму особистому блозі опублікував знімки, на яких, за його словами, зображено один із дронів ЗСУ, посаджений засобами радіоелектронної боротьби. У ньому впізнали дрон Mugin-5 китайського виробництва, - повідомляє телеграм-канал ВВС News/Російська служба.

На сайті виробника йдеться, що його можна купити за 9,5 тис. доларів США.

Нагадаємо, що Міноборони РФ повідомило, що вночі, 7 травня, російські сили ППО начебто збили 22 ударні українські безпілотники над акваторією Чорного моря. 

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті