Безпілотник атакував нафтобазу в Бєлгородській області РФ

Безпілотник атакував нафтобазу в Бєлгородській області РФ. Про це 5 березня повідомляє Телеграм-канал "Оперативний ЗСУ".

"БПЛА атакував Губкінську нафтобазу", - ідеться в повідомленні. Уточнюється, що нафтобаза розташована в селі Довге.   

Офіційний телеграм-канал губернатора Бєлгородської області В'ячеслава Гладкова побічно підтвердив цю інформацію, не згадуючи, що атаковано нафтобазу.

"НП у Губкінському міському окрузі.⠀Після вибуху зафіксовано пожежу на інфраструктурному об'єкті. Постраждалих немає. Оперативні та аварійні служби працюють на місці. Всі обставини події встановлюються", - повідомив Гладков.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті