Безоплатна освіта для 1000 українських жінок: стартував третій набір на навчання у креативній індустрії та ІТ

Для українок за кордоном та в Україні оголошено третій набір на навчання у сфері креативної індустрії та ІТ. Про це повідомляє Мінекономіки України.

Зазначається, що це остання хвиля масштабного проєкту від Projector Foundation за фінансової підтримки ЄС та інформаційної підтримки Мінекономіки України. Безоплатно здобути нові професійні навички зможуть 1000 жінок. 

Для участі у конкурсі можуть долучитися безробітні жінки віком від 18 років, які є внутрішніми переселенками або вимушено виїхали через війну за кордон. 

Навчання стартує у липні-серпні і триватиме від 2 до 3 місяців в залежності від напряму. На курсах студентки опанують теоретичну базу і закріплять набуті навички на практиці. Після успішного завершення курсів вони отримають сертифікат та готовий проєкт для портфоліо. 

Термін подачі заявок – 7 липня 2024 року (неділя, о 23:00).

Деталі щодо умов участі та реєстрації можна знайти за посиланням, а залишити заявку – у формі.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті