Без світла залишилися майже 3 тисячі абонентів у кількох районах окупованої Луганщини

Без електропостачання залишилися майже 3 тисячі абонентів у кількох районах Луганщини, окупованих з 2014 року, протягом трьох останніх днів. Про це з посиланням на "МНС ЛНР" повідомили окупаційні ЗМІ 28 і 29 травня.

"Понад 1,3 тис. абонентів у п'яти регіонах Республіки залишилися без електропостачання внаслідок аварійних відключень, – ідеться в повідомленні. – 28 травня о 02:20 у селищі Краснодон Краснодонського району внаслідок аварійного відключення повітряної лінії без електропостачання залишилися 173 абоненти. Увечері 27 травня в селищі Вергулівка, що належить до Брянківки, без електрики залишилися 409 абонентів, у Зоринську Перевальського району – 140 абонентів, у селах Райгородка і Окнине Новоайдарського району – 340 абонентів, а у Вознесенівці та селищі Іващенко Свердловського району – 239 абонентів".

Крім того, пізніше без електропостачання залишилися ще 1 20 абонентів у Зоринську (Перевальський район), 185 абонентів у селищі Молодіжне (Первомайськ) і 135 абонентів у місті Червонопартизанськ (Свердловський район).

Раніше повідомлялося, що без світла залишилися близько 2 тисяч жителів Брянки та села Криворіжжя на окупованій Луганщині.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті