Без світла залишилися близько 2 тисяч жителів Брянки та села Криворіжжя на окупованій Луганщині

Близько 2 тисяч жителів Брянки і села Криворіжжя на окупованій Луганщині залишилися без електрики 24 травня. Про це повідомили в "МНС ЛНР" 25 травня, пишуть окупаційні ЗМІ.

"24 травня в Брянці внаслідок автоматичного відключення ПЛ (повітряної лінії) 6 кВ (кіловольт) без електропостачання 1658 абонентів", – ідеться в повідомленні.

Уточнюється, що цього ж дня в Слов'яносербському районі внаслідок автоматичного відключення ПЛ 6 кВ без електрики залишилися 327 абонентів у Криворіжжі.

Раніше повідомлялося, що в окупованому Довжанську на Луганщині понад 1500 абонентів залишилися без світла.

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті