Бербок: "Мета Путіна - втягнути НАТО у війну. Не допустимо!"

Російський диктатор путін рухається до військового конфлікту з Північноатлантичним альянсом. Про це заявила міністр закордонних справ ФРН Анналена Бербок, - повідомляє Телеграм-канал "DW Главное".

"Метою Путіна було і залишається зруйнувати існування України як незалежної, вільної країни і втягнути НАТО у війну", - заявила Бербок виданням медіагрупи Funke і додала, що уряд Німеччини ніколи цього не допустить.

Путін недоступний для аргументів і закликів до людяності і "безумовно не хоче вести переговори", сказала міністр.

Крім того, за словами Бербок, фінансована Москвою пропагандистська кампанія через сайт "Голос Європи" (Voice of Europe) є частиною військового арсеналу президента РФ.

Війна ведеться не тільки за допомогою збройних сил, але також за допомогою "фейкових новин, маніпуляцій і цілеспрямованого впливу", заявила міністр. Це лише один із прикладів того, як кремлівський лідер хоче "зруйнувати нашу демократію", додала Бербок.

Як повідомлялося, путін називає "маячнею" війну РФ з НАТО, але погрожує, що аеродроми третіх країн, з яких злітатимуть передані Україні F-16, стануть "законною ціллю".

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті