Бельгія відправила в Данію 50 солдатів і два літаки для навчання українських пілотів на F-16

Бельгія на вісім тижнів відправляє в Данію 50 своїх солдатів і два літаки для навчання українських військових на F-16, - повідомляє Beldefnews.

"У понеділок міністр оборони Людівін Дедондер і глава військового відомства адмірал Мішель Хофман вирушили до Данії, щоб зустрітися із загоном із приблизно п'ятдесяти солдатів, які наразі проводять навчання українських військовослужбовців на F-16. Бельгійський загін і два наших F-16 перебувають на данській землі вже кілька днів. Вони пробудуть там вісім тижнів. Мета: навчити українських пілотів, техніків і планувальників місій", - пише видання.

"Як міністр, я пишаюся тим, що наш авіаційний компонент може взяти участь у цій найважливішій програмі підготовки українських пілотів, допоміжного і технічного персоналу. Для експлуатації парку літаків F-16 технічний бік не менш важливий, ніж льотний, тому Міністерство оборони працює з нашими партнерами з бельгійської оборонної промисловості не лише над підготовкою технічних спеціалістів, а й над тим, щоб вони набули навичок, необхідних для керування літаками", - цитує міністерка оборони Людівін Дедондер.

Зазначається, що в другій половині 2024 року в Данії знову буде розміщено 50 військовослужбовців і 2 літаки F-16.

"Оборонна підтримка України нашими союзниками не припиняється. Співпраця в рамках коаліції Air Power є чудовою", - наголосила глава оборонного відомства.

 

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті