Бельгія надасть рекордний пакет допомоги ЗСУ - що у перечні

Збройні Сили України отримають від Бельгії зброю на суму 90 млн євро, що дорівнює вартості всієї допомоги Брюсселю з моменту початку повномасштабного вторгнення Російської Федерації. Про це пише L’Echo, - повідомляє rfi.fr.

Також Бельгія відправить українським військовим ракети типу «повітря-повітря» AIM-120 AMRAAM, які можна застосовувати як зенітні у складі комплексів NASAMS.

У список військової допомоги увійдуть пускові установки для ЗРК Mistral, проте Бельгія не зможе надати ракети, адже наразі їх не немає в оборонному комплексі країни. Також Брюссель надасть стрілецьку зброю та боєприпаси до неї, зазначає видання.

Точна кількість зброї та пускових установок наразі невідома.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті