Білорусь переміщає війська вздовж кордону з Україною та починає навчання для новобранців - CNN

Білорусь перекидає війська та військову техніку, посилаючись на «контртерористичні погрози». Про це 7 грудня повідомило CNN із посиланням на державні ЗМІ республіки.

"Білорусь, найближчий союзник Росії, оголосила про переміщення військ та військової техніки, пославшись на «контртерористичні загрози»", - йдеться у повідомленні видання.

«У цей період планується перекидання військової техніки та особового складу сил національної безпеки, тимчасове обмеження пересування громадян (транспорту) окремими дорогами загального користування та ділянками місцевості, застосування імітаційної зброї з навчальною метою», — цитує видання повідомлення Ради безпеки Білорусі.

Білорусь також оголосила про початок військових навчань у зв'язку з осінньою призовною кампанією новобранців для проходження базової військової підготовки.

Статті

Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Всі статті