Білорусь переміщає війська вздовж кордону з Україною та починає навчання для новобранців - CNN

Білорусь перекидає війська та військову техніку, посилаючись на «контртерористичні погрози». Про це 7 грудня повідомило CNN із посиланням на державні ЗМІ республіки.

"Білорусь, найближчий союзник Росії, оголосила про переміщення військ та військової техніки, пославшись на «контртерористичні загрози»", - йдеться у повідомленні видання.

«У цей період планується перекидання військової техніки та особового складу сил національної безпеки, тимчасове обмеження пересування громадян (транспорту) окремими дорогами загального користування та ділянками місцевості, застосування імітаційної зброї з навчальною метою», — цитує видання повідомлення Ради безпеки Білорусі.

Білорусь також оголосила про початок військових навчань у зв'язку з осінньою призовною кампанією новобранців для проходження базової військової підготовки.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті