Тим, хто біжить з росії до Грузії, заборонили пересуватися на велосипедах. Можна приїхати "швидкою" за мільйон рублів

Перетинати кордон між росією та Грузією пішки, на велосипедах та самокатах заборонили. Проїхати знову можна лише на машинах та автобусах, - повідомляє Телеграм-канал видання The Insider.

Джерело видання розповіло, що на кордоні є розцінки за певні послуги. До КПП супроводжують в обхід колони зустрічною смугою вже за 250 тисяч рублів, ціни продовжують зростати щодня.

Ті, хто стоїть у черзі, пропонують проїхати навіть у "швидкій" як пасажири за 1 млн рублів, там можна вмістити до 12 осіб, - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, повістки на кордоні РФ з Грузією вручатимуть усім росіянам, які підлягають призову.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті