"Бавовняна вечірка Приазов’я Донецької області в розпалі": Поблизу Маріуполя чутно вибухи, є влучання у базу рашистів

Ввечері 28 травня поблизу окупованого росіянами Маріуполя пролунав вибух. Про це повідомив журніліст Андрій Цаплієнко.

"Під Маоіуполем влучання в базу рашистів у таборі "Сонячний", - написав він.

Також радник мера Маріуполя Петро Андрющенко повідомив, що є прильоти по різним лкаціям неподалік Маріуполя - Ялті, Старому Криму, Юрївці.

"Ялта - привіт. В місце базування з технікою точно. В Юрівці палають розполаги окупантів. Старий Крим - як там справи? Та прильот в місці такий, що в Кальміуському та Центральному районах трухануло від души!", - написав він.

Крім цього він повідомив про вибух у Волновасі.

" У Волновахі теж партнери повідомляють про гучний вибух в місті.  Бавовняна вечірка Приазов’я Донецької області в розпалі. Буквально", - написав він.

 
"Маріуполь. Знову ППО. Чотири карети швидкої допомоги на високої швидкості по вул. Купріна в бік Мангушу.  Юр’ївка - не лише “Соняшна”. Місцеві повиідомляють про велику кількість поранених;)Нікольське. Тепер без військомата? Переважно “хорошие русские” в місці влучання. Свято, яке ще не закінчилось", - написав Андрющенко.
 

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті