Батька дівчинки, яка намалювала антивоєнний малюнок у російській школі, відправили під домашній арешт

Олексія Москальова, батька школярки, яка намалювала антивоєнний малюнок у Тульській області, відправили під домашній арешт до 27 березня. Про це повідомив адвокат Москальова Володимир Білієнко, пишуть росЗМІ 2 березня.

"Москальов планує забрати доньку Машу із притулку завтра: її має привезти опіка", – сказано у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що в росії за антивоєнний малюнок у школі 6-класниці загрожує притулок, а її батькові – три роки позбавлення волі.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті