Батальйон "Луганськ-1" увійшов до штурмової бригади "Лють"

Батальйон «Луганськ-1» імені Героя України Сергія Губанова у повному складі увійшов до об'єднаної штурмової бригади Національної Поліції "Лють". Про це повідомляє Луганська обласна військова адміністрація.

"Батальйон «Луганськ-1» ще у 2014 році звільняв міста Луганщини від російських посіпак. Це кращі з кращих - спецназ із бойовим досвідом. Вони вже давно «перетворили свою лють на зброю» і прагнуть бути серед перших, хто гнатиме російську наволоч з нашої землі», - зазначив виконуючий обов’язки начальника Луганської обласної військової адміністрації Олексій Смирнов.

Як повідомлялося раніше, за словами міністра внутрішніх справ України Ігоря Клименка, підрозділи "Гвардії наступу" здебільшого вже сформовані

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті