Балістика та крилаті ракети: у Повітряних Силах уточнили, чим і звідки РФ атакувала вночі Київ

Росія уночі на 1 червня атакувала Київ 10 ракетами з ОТРК "Іскандер" - окупанти випустили балістику та крилаті ракети. Про це повідомляють у Телеграм Повітряні сили ЗСУ.

Близько 2:45 окупанти атакували столицю України з північного напрямку - Брянської області. Загалом росіяни випустили 10 ракет наземного базування з ОТРК "Іскандер".

Сили ППО збили всі ворожі цілі, а саме - 7 балістичних "Іскандер-М" та 3 крилаті ракети "Іскандер-К".

Уламки ракет впали у трьох районах Києва. Зокрема, у Деснянському районі через падіння уламків загинули троє осіб: попередньо, двоє дорослих та дитина. Свідки повідомили, що люди загинули, йшовши до укриття, яке було закрите.

Також у Дніпровському районі є пошкодження та постраждалі через падіння уламків.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті