Баку звинуватив Єреван в обстрілі з позицій російських "миротворців"

Увечері 24 березня позиції армії Азербайджану на умовному азербайджано-вірменському кордоні та в Карабахському економічному районі неодноразово зазнавали обстрілів. Про це повідомляє Міноборони Азербайджану.

"Підрозділи збройних сил Вірменії з позицій у різних напрямках умовного азербайджано-вірменського кордону піддали обстрілу зі стрілецької зброї різного калібру протилежні позиції Азербайджанської Армії. Крім того, члени незаконних вірменських збройних формувань на території Азербайджану, де тимчасово дислоковано російський миротворчий контингент, піддали обстрілу позиції нашої армії в Ходжавендському напрямку", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що "підрозділами Азербайджанської Армії були вжиті адекватні заходи у відповідь".

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті