Баку звинуватив Єреван в обстрілі з позицій російських "миротворців"

Увечері 24 березня позиції армії Азербайджану на умовному азербайджано-вірменському кордоні та в Карабахському економічному районі неодноразово зазнавали обстрілів. Про це повідомляє Міноборони Азербайджану.

"Підрозділи збройних сил Вірменії з позицій у різних напрямках умовного азербайджано-вірменського кордону піддали обстрілу зі стрілецької зброї різного калібру протилежні позиції Азербайджанської Армії. Крім того, члени незаконних вірменських збройних формувань на території Азербайджану, де тимчасово дислоковано російський миротворчий контингент, піддали обстрілу позиції нашої армії в Ходжавендському напрямку", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що "підрозділами Азербайджанської Армії були вжиті адекватні заходи у відповідь".

Статті

Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Всі статті