Байден вирішив перед самітом НАТО переговорити в Лондоні з Сунаком і Чарльзом III

Президент США Джо Байден заїде до Лондона на шляху до Вільнюса: на порядку денному - занепокоєння постачанням США касетних бомб Києву. Про це повідомляє BBC News.

Видання пише, що президент США Джо Байден перебуває на шляху до Європи, напередодні саміту НАТО у Вільнюсі. Його першою зупинкою буде Лондон, де він збирається зустрітися з прем'єр-міністром Британії Ріші Сунаком і королем Чарльзом III, з яким має обговорити кліматичні зміни.  

"Однією з тем порядку денного з Сунаком буде занепокоєння Лондона постачанням американських касетних боєприпасів Києву. Британія, Канада і ще низка країн висловилися проти поставок цього виду озброєнь Україні, оскільки вони становлять небезпеку для цивільного населення", - ідеться в публікації.

ВВС News повідомляє, що британський прем'єр не критикував безпосередньо американського лідера, але він чітко дав зрозуміти, що Велика Британія була однією зі 123 країн, які підписали Конвенцію щодо касетних боєприпасів - міжнародний договір, що забороняє виробництво або застосування цієї зброї.

Як повідомлялося, у НАТО поспішають узгодити гарантії безпеки для України перед самітом. 

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті