Байден: цього тижня ми надсилаємо зброю та техніку в Україну

Президент США Джо Байден заявив, що зброя та обладнання будуть відправлені в Україну вже цього тижня. Про це президент США повідомив у Twitter.

Байден відзначив, що в середу отримав законопроєкт про допомогу Україні і підписав його того самого дня і вже цього тижня США надсилають допомогу Україні.

«Зранку в середу, пакет з національної безпеки прийшов мені на стіл. До обіду я підписав цей закон. І цього тижня ми надсилаємо зброю та техніку в Україну, яка захищається від російських бомбардувань», – йдеться в твіті.

Президент США Джо Байден затвердив своїм підписом закон H.R. 815 про додаткове фінансування потреб національної безпеки, який містить понад $60 млрд на підтримку України. Згодом стало відомо, яке озброєння отримає Україна в новому пакеті військової допомоги від США. 

Раніше стало відомо, що перше обладнання в межах оголошеного нещодавно пакета військової допомоги від США буде доставлене в Україну протягом кількох днів.

Статті

Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Всі статті