Байден підпише законопроєкт про допомогу Україні на 60 мільярдів доларів вже у середу

Президент США Джо Байден пообіцяв підписати схвалений у Конгресі законопроєкт про понад 60 мільярдів доларів допомоги для України вже у середу, 24 квітня, - пише "Голос Америки".

У заяві на сайті Білого дому, опублікованій пізно ввечері 23 квітня - після голосування у Сенаті, він привітав двопартійне схвалення документу, що має "зміцнити нашу національну безпеку та надіслати світові повідомлення про силу американського лідерства: ми рішуче виступаємо за демократію та свободу, проти тиранії та гноблення".

Байден додав: "Я підпишу цей законопроєкт і звернуся до американського народу, щойно він надійде на мій стіл завтра, щоб ми могли розпочати надсилання зброї та обладнання в Україну цього тижня".

Президент України Володимир Зеленський напередодні подякував американським законодавцям, президенту Байдену і "усім американцям, які продовжують підтримувати Україну та усвідомлюють, що історичне значення цього законопроєкту виходить за межі політики".

"Це голосування зміцнює роль Америки як маяка демократії та лідера вільного світу", - заявив Зеленський і додав, що "далекобійні спроможності України, артилерія та ППО є вкрай важливими інструментами для якнайшвидшого відновлення справедливого миру".

Як повідомлялося, сенат США  23 квітня (24 квітня - за Києвом), схвалив законопроект про надання допомоги Україні

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті