Бабченко заявив, що СБУ відкрила проти нього кримінальну справу

Російський опозіційний журналіст  Аркадій Бабченко. який деякий час жив в Україні, потім виїхав до Ізраїлю, а наразі живе в Естонії, заявив, що СБУ відкрила щодо нього кримінальне провадження. Про це він пише 12 вересня на своїй стрінці у Твиттер.

"СБУ завела на мене справу. Кримінальне провадження. Кримінальне провадження. Орієнтування на мене висить у базі прикордонників. Наказ — перетину кордону не перешкоджати. Після пересечення - затримати і направити в Лук'янівське СІЗО", - написав Бабченко.

За його словами, на яких підставах відкрито цю "справу", він не знає, але припустив, що через "образу" президента України Володимира Зеленського у постах.

"Жодних інших варіантів бути просто не може. Я не резидент України, у країні не був уже чотири роки, бізнесу немає, майна немає. Тільки мої пости", - пояснив блогер.

Він пише, що "знав, що це станеться, але до останнього не вірив".

"І було в батька дві Батьківщини. І обидві його зрадили. Ну, що синку, допомогли тобі твої ляхи. Мені нема чого відповісти тепер на це питання", - пише у пості Бабченко, згадавши повість Гоголя "Тарас Бульба".

Додамо, що у СБУ поки не коментували цей пост Аркадія Бабченка.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті