"Азовці" показали, як взяли в полон командира відділення мотострілкового полку і представників підрозділу "Шторм-Z"

Військовослужбовці 12-ї бригади спецпризначення НГУ "Азов" поповнили обмінний фонд кількома оккупантами. Про це, розмістивши відповідне відео, повідомив Телеграм-канал "Оперативний ЗСУ" 27 вересня.

"Бійці 1-го та 2-го батальйонів 12-ї бригади спеціального призначення НГУ "Азов" під час штурмів ворожих позицій взяли в полон 4 військовослужбовців армії РФ. Серед полонених: командир відділення 228-го мотострілецького полку, бійці рядового складу, а також представники підрозділу "Шторм-Z", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що пораненим військовополоненим була надана необхідна медична допомога, забезпечені належні умови утримання, а також в подальшому вони були передані відповідним службам, поповнивши обмінний фонд.

Раніше повідомлялось, що близько 20% російських полонених здаються добровільно.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті