"Азов" показав ліквідацію піхоти противника в Кремінському лісі

Робота аеророзвідників та артилеристів 12-ї бригади спеціального призначення "Азов" НГУ у Кремінському лісі показали на відео, розміщеному в Телеграм-каналі "Азову" 20 листопада. "Результат: знищена жива сила противника", - сказано в повідомленні. 

Раніше повідомлялось, що радник орловського губернатора Лєжнєв дав "наводку" ЗСУ для удару по позиціях росіян у районі Кремінної.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті