Азербайджан виділить Україні новий пакет допомоги та долучиться до навчання наших саперів

Посол Азербайджану в Україні Сеймур Мардалієв анонсував новий пакет гуманітарної допомоги для нашої держави під час зустрічі із заступником міністра внутрішніх справ Богданом Драп’ятим 10 серпня. Про це повідомляє прес-служба МВС.

Зазначається, що до пакета допомоги увійде машина для механізованого розмінування. Також Азербайджан проводитиме тренінги для українських піротехніків та готовий надавати допомогу у медико-психологічній реабілітації українських дітей та військовослужбовців, наданні допомоги в енергетичному секторі та післявоєнній відбудові України.

Посол Азербайджану заявив, що його країна повністю стоїть на боці України і надалі підтримуватиме нашу державу на тлі великої війни.

"Хочемо висловити захоплення вашою стійкістю і мужністю у відсічі агресії росії. Саме тому ми вирішили збільшити розмір пакета допомоги Україні, зокрема і в питанні гуманітарного розмінування. Ми вже взяли на себе політичні зобов‘язання щодо допомоги Україні", – сказав Сеймур Мардалієв.

Посол повідомив, що для співпраці у сфері відбудови інфраструктури Азербайджан обрав місто Ірпінь на Київщині. Зокрема йдеться про відбудову архітектурного центру, спорткомплексу, розбудову нового мистецького центру для дітей, надання медичного устаткування для госпіталю.

Нагадаємо, що минулого року, за даними Генштабу, понад 20 тисяч українських військових пройшли підготовку у 17 союзницьких країнах. Половина з них – це вузькі спеціалісти: сапери, медики, водолази, розвідники тощо.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті