Азербайджан надасть Україні допомогу для відновлення енергоінфраструктури

Азербайджан до кінця року планує передати Україні обладнання для відновлення розподільних мереж. Про це повідомляє Міненерго у своєму телеграм-каналі 9 жовтня.

“До кінця 2023 року очікується також надходження наступної великої партії нового обладнання для відновлення розподільних мереж”, - зазначається у повідомленні.

У Міненерго додали, що з початку повномасштабного вторгнення росії Україна отримала від Азербайджану 10 вантажів гуманітарної допомоги для енергосектору, у складі якої  50 резервних електростанцій і 45 силових трансформаторів.

Як повідомлялось раніше, лікарні, школи й дитсадки Києва вже почали підключати до теплопостачання.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті