Автор доносу на Аллу Пугачову "настукав" на правнучку легендарного льотчика Валерія Чкалова. Справу порушили "за заклики до тероризму"

Глава російського проєкту з безпеки і боротьби з корупцією Віталій Бородін написав донос на правнучку легендарного радянського льотчика Валерія Чкалова за її антивоєнну позицію. Про це він із гордістю написав у себе в Телеграм. 

"Повідомляю Московська прокуратура виявила заклики до тероризму в публікаціях правнучки льотчика Валерія Чкалова Дар'ї Богданової", - похвалився він. 

"Відомство провело перевірку... за запитом глави Федерального проекту з безпеки і боротьби з корупцією", - не став Бородін приховувати авторство доносу. За його словами, на Богданову порушили кримінальну справу "за заклики до тероризму з використанням Інтернету".

Правнучка Валерія Чкалова займає активну антивоєнну позицію. 

Як повідомлялося раніше, Віталій Бородін написав у Генеральну прокуратуру донос на Аллу Пугачову, вимагаючи визнати її "особою, афілійованою з іноагентом".

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті