Авто з цивільними наїхало на міну в Бєлгородській області РФ: троє постраждалих

Автомобіль із мирними жителями підірвався на міні в Красноярузькому районі Бєлгородської області РФ, постраждало троє людей 13 грудня. Про це повідомив губернатор Бєлгородської області В'ячеслав Гладков. 

"За попередньою інформацією, у районі хутора Високий машина з мирними жителями підірвалася на міні. Три людини постраждали: в одного чоловіка часткова ампутація нижніх кінцівок, у другого - закрита черепно-мозкова травма", - ідеться в повідомленні.

Уточнюється, що у третього потерпілого у нього струс мозку. 

Раніше повідомлялося, що бійці Легіону "Свобода Росії" знищили в Бєлгородській області ворожий комплекс дальньої візуальної розвідки "Муром-П".

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті