Австрія виділить 5 млн євро у Фонд енергетичної підтримки України

Уряд Австрії ухвалив рішення про надання Україні 5 мільйонів євро допомоги на відновлення енергетичної інфраструктури. Про це розповів народний депутат України Данило Гетьманцев у своєму телеграм-каналі.

За його словами, гроші підуть на закупівлю необхідного обладнання для українських енергетичних компаній.

"Австрія виділяє 5 млн євро у Фонд енергетичної підтримки України, який створений Міненерго при Секретаріаті Енергетичного співтовариства з метою акумулювання коштів донорів на закупівлі необходіного обладнання для українських енергетичних компаній", - написав Гетьманцев.

Як повідомлялося раніше, Всесвітній банк створив трастовий фонд для підтримки України.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті