Австрійська газета показала посвідчення бійця "Азова" на ім'я VIP-пропагандиста Кремля Маргарити Симоньян (ФОТО)

Австрійська газета Exxpress, яка опублікувала фейкову новину про смерть нібито вбивці Дарії Дугіної, підтвердила її фотографією посвідчення бійця "Азова" на ім'я VIP-пропагандиста Кремля Маргарити Симоньян.

Видання повідомило, що правоохоронці виявили тіло українки Наталії Вовк із 17 ножовими пораненнями. Саме цю жінку ФСБ бездоказово звинуватило у замаху на дочку ідеолога російського фашизму. Російські чекісти продемонстрували посвідчення бійця "Азова" на ім'я Вовк. Експерти одразу заявили, що посвідчення фейкове та містить сліди багаторазової обробки у програмі Adobe Photoshop. У цьому ж редакторі було зроблено кілька жартівливих посвідчень із фотографіями та іменами російських пропагандистів, які активно розповсюджували брехню про Наталію Вовк.

Одну з таких підробок австрійські журналісти використали у "новини" про вбивство української "кілерки". Фотографія Маргарити Симоньян у формі військовослужбовця Національної гвардії України стала ілюстрацією для фейкової новини.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті