Авіація ЗСУ завдала шість ударів по окупантах та їхніх складах із технікою й озброєнням

Українська авіація завдала шість ударів по скупченню живої сили та військової техніки окупантів на різних напрямках фронту. Про це 27 липня повідомляє Генштаб ЗСУ в вечірньому зведенні.

Їй вдалося знищити райони зосередження особового складу, озброєння та військової техніки противника, зенітно-ракетний комплексата та по пункту управління.

В свою чергу підрозділи ракетних військ і артилерії уразили пункт управління, район зосередження особового складу, п’ять артилерійських засобів, склад пально-мастильних матеріалів та станцію радіоелектронної боротьби.

Як повідомлялося, російські окупанти протягом доби завдали 49 ракетних і 37 авіаударів по Україні, здійснили понад 63 обстріли з реактивних систем залпового вогню по позиціях українських військ і мирних населених пунктах.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті