Авіація ЗСУ за добу завдала ударів по 2 ЗРК і 13 локаціях окупантів

Протягом доби авіація Сил оборони завдала ударів по 2 зенітно-ракетних комплексах і 13 районах зосередження особового складу, озброєння і військової техніки окупантів. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ у вечірньому зведенні 22 квітня. 

Як повідомляється, підрозділи ракетних військ вразили один пункт управління, 2 засоби ППО та один район зосередження особового складу противника.

Нагадаємо, глава польського уряду Дональд Туск заявив, що передати Україні ЗРК Patriot можливості нема, але є інші види озброєння для захисту українського неба

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті