Авіація завдала дев’ять ударів по ворогу, ЗСУ збили два дрони-розвідники та гелікоптер росіян

Авіація Сил оборони протягом доби завдала дев’ять ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та техніки російських військ. Такі дані опублікував 8 серпня Генеральний штаб ЗСУ в ранковому зведенні.

Також наші захисники знищили два розвідувальних БпЛА оперативно-тактичного рівня та ворожий гелікоптер Ка-52. 

Підрозділи ракетних військ і артилерії зі свого боку уразили два пункти управління, три райони зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, п’ять артилерійських засобів на вогневих позиціях та дві радіолокаційні станції противника.

Як повідомлялося, російські війська здійснили спробу штурму населених пунктів у Харківській області.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті