Авіація сил оборони завдала ударів по 10 районах скупчення окупантів. Воїни ракетних військ - ще по двох, вразили засоби ППО ворога

Авіація сил оборони за добу завдала ударів по 10 районах концентрації окупантів, а підрозділи ракетних військ - по 2 районах зосередження окупантів, станції РЮБ та 2 засобах ППО. Про це повідомив Генштаб ЗСУ у вечірньому зведенні 10 березня.

"Протягом доби авіація сил оборони завдала ударів по 10 районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки противника", - пишуть у Генштабі.

Також зазначається, що підрозділами ракетних військ завдано ураження по 2 районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, 1 станції радіоелектронної боротьби та 2 засобах протиповітряної оборони противника.

Як повідомлялося, на передовій протягом доби відбулося 53 бойових зіткнення. На Новопавлівському напрямку в Донецькій області ворог, за підтримки авіації, 18 разів намагався прорвати оборону наших військ.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті