"Авіалінії Антонова" успішно доставили супутник з Туреччини у США для запуску компанією SpaceX

Українська авіатранспортна компанія "Авіалінії Антонова" успішно доставили супутник з Туреччини у США для запуску компанією SpaceX. Про це у Телеграм повідомляє Посольство США в Україні з посиланням на Посольство США в Туреччині.

"Українська авіатранспортна компанія "Авіалінії Антонова" успішно доставила супутник Türksat 6A з Туреччини до Флориди для запуску компанією SpaceX! Це значне досягнення підкреслює стійкість України та наше успішне партнерство між Туреччиною, Україною та США, які разом розвивають аерокосмічні технології та зміцнюють стратегічні альянси", - зазначається у повідомленні.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті