Атаки ЗСУ на Харківщині створили серьозну загрозу для окупантів в Ізюмі - Арестович

ЗСУ тепер можуть вести обстріл окупантів, які перебувають в Ізюмі Харківської області та на Донецькому напрямку. Про це 6 вересня в ефірі "Фейгін LIVE" заявив радник Офісу президента Олексій Арестович.

"В одному місті, назву якого ми не називаємо, трапилося лихо з російськими військами. Сильна біда. Це ще не все. Біда така з ними сталася, що вони сильно втекли на схід, навіть ще на схід. Зовсім за місто зникли", - заявив він. радник.

За його словами, російське командування намагається виправити ситуацію за допомогою нових резервів. "Але на них там чекає маса сюрпризів", упевнений Арестович. Також він заявив про те, що частина окупантів опинилась у полоні.

Арестович зазначив, що ЗСУ створили окупантам в Ізюмі дуже серйозну загрозу, оскільки українські артилеристи тепер зможуть діставати і до Куп'янська. А це основна артерія забезпечення угруповання противника біля Ізюма та всього північно-східного угруповання на Донецькому напрямку.

"Все, що наступало на Слов'янськ та Краматорськ. Це грандіозна проблема для росіян. Сам факт, що ми поставимо трасу під вогневий контроль, це величезна проблема", – додав радник Офісу президента.

Нагадаємо, раніше у рашистських пабліках з'явилася інформація про оточення українськими військами Балаклії.

Статті

Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Країна
07.06.2023
10:10

Як уникнути шахрайства під час онлайн-покупок?

Продаж неіснуючих товарів в інтернеті вже не перший рік є поширеним сценарієм шахрайства. Купувати онлайн зручно, але, щоб покупки були безпечними, застерігаємо вас від шахрайства
Всі статті