Асоціація міст України у зверненні до Президента заявляє про тиск на місцеве самоврядування

Захистити права громадян на місцеве самоврядування, демократію та справедливість закликали очільники громад Президента України Володимира Зеленського у зверненні Правління Асоціації міст України

Асоціація міст України наводить приклади тиску на голів невеликих громад уже в січні 2025 року та зазначає про попередні звернення про порушення законодавства, процедур і справедливості при проведенні процесуальних дій правоохоронними та судовими органами щодо представників місцевого самоврядування.

«Системний тиск на місцеве самоврядування послаблює громади й Україну в цілому, а отже призводить до послаблення країни у війні з агресором, робить складнішим шлях до нашої Перемоги. Місцеве самоврядування є основою демократії та важливою частиною захисту незалежності України під час повномасштабного вторгнення, сильним місцевим самоврядуванням ми відрізняємось від путінської росії», - зазначено в зверненні.

Асоціація міст України закликає Верховного Головнокомандувача України об’єднати зусилля всіх органів публічної влади в боротьбі проти рф за Україну, за кожну громаду, за кожного громадянина.

Як повідомлялося, мер Києва Віталій Кличко звернувся до Президента - "Люди з вашого оточення займаються політичними інтригами"

 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
18.03.2026
19:00

«Москва уникла серйозних наслідків від нальотів українських БПЛА. Це велике досягнення». Російські ЗМІ про Україну

«...Експерти сходяться на думці: головна мета таких атак - не військовий результат, а інформаційний ефект».
Країна
18.03.2026
10:21

"Війна на Близькому Сході – це удар по Китаю і шанс для РФ": експерт Михайло Гончар пояснив, що відбувається на енергетичному ринку

Чи стане це детонатором повномасштабної економічної кризи, як у 1973 році – поки що однозначної відповіді немає. Очевидно, що все залежатиме від тривалості нинішньої ситуації в затоці.
Донбас
15.03.2026
13:13

Пушилін приїхав до Путіна на уклін і запросив відставних окупантів з усієї Росії переселятися на Донбас. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок «ДНР» Денис Пушилін з’їздив до Москви, що називається, «за ярликом». У Кремлі він улесливо дякував Путіну за допомогу «федерального центру». Російський диктатор, у свою чергу, хвалив Пушиліна за «мудре керівництво» окупованим...
Всі статті