Артем Ситник призначений заступником директора з безпеки Агентства оборонних закупівель при Міноборони

Артема Ситника призначили заступником директора з питань безпеки Агентства оборонних закупівель при Міністерстві оборони України. Про це повідомляє прес-служба Агентства.

"Призначення Артема Ситника – це важливий крок у перезавантаженні Агентства оборонних закупівель. Він з нуля побудував і забезпечував ефективну роботу Національного антикорупційного бюро, зробив вагомий внесок у розвиток НАЗК і має бездоганну репутацію. Ми дуже очікуємо на його роботу над побудовою процесів, які унеможливлюють будь-які прояви корупції та забезпечать ефективні закупівлі та надійне постачання зброї для ЗСУ", - зазначила директор Агентства оборонних закупівель Марина Безрукова.

У прес-службі зазначили, що Ситник наразі відповідає за внутрішню безпеку роботи Агентства, перевірку контрагентів та контроль над належним виконанням державних контрактів, побудову ефективної співпраці з правоохоронними органами.

"Роль Агентства оборонних закупівель" Міністерства оборони дуже важко переоцінити, довгий час воно буде одним з найважливіших інститутів для успішного завершення війни. Я вірю, що мій досвід допоможе посилити Агентство та мінімізувати можливі ризики у його роботі”, - сказав Ситник.

Як повідомлялося, заступника голови Національного агентства із запобігань корупції (НАЗК) Артема Ситника звільнили з посади.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті