Армія США виділяє Україні сотні мільйонів доларів через затримки фінансування урядом - ЗМІ

Через затримки фінансування допомоги Україні Конгресом США американська армія виділяє кошти з власних рахунків. Військові стурбовані, що без допомоги Конгресу їм доведеться залучати гроші з інших важливих проєктів армії. Про це повідомляє "Еспресо" з посиланням на CNN та на військових чиновників США.

"Оскільки фінансування України в Конгресі очікує невизначене майбутнє, армія США залишилася платити сотні мільйонів доларів на підтримку воєнних зусиль України проти Росії протягом останніх кількох місяців", - йдеться у повідомленні.

Військові чиновники армії США все більше стурбовані тим, що без нового фінансування, їм доведеться почати залучати гроші з інших важливих проєктів, щоб продовжувати підтримувати Київ.

Зазначається, що з жовтня 2023 року армія США витратила понад $430 млн на різні операції, включаючи навчання українських військових, транспортування обладнання та розгортання військ США у Європі.

Нагадаємо, Байден заявив, що ЗСУ залишили Авдіївку через бездіяльність Конгресу США. 

Як повідомлялося, у Палаті представників США заявили, що пакет допомоги Україні проголосують не раніше середини березня

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті