Армія РФ просунулася до околиці промзони на південний схід від Авдіївки - ISW

Збройні Сили РФ просунулися до західної околиці промислової зони на південний схід від Авдіївки. Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни від 16 грудня.

"Російські війська провели наступальні операції під Авдіївкою 16 грудня і нещодавно підтвердили своє просування. Геолокаційні кадри, опубліковані 15 грудня, показують, що російські сили просунулися до західної околиці промислової зони на південний схід від Авдіївки. 15 і 16 грудня російські мілблогери стверджували, що російські сили просунулися на захід від залізниці на північ від Степового (3 км на північний захід від Авдіївки) і в промисловій зоні", - йдеться в повідомленні.

"16 грудня російський мікроблогер, посилюючи твердження неназваних українських військових спостерігачів, заявив, що російські сили просунулися фронтом завширшки в кілометр на північ від Степового, просунулися на 200 метрів у глибину на південь від очисних споруд на південь від Красногорівки (5 км на північний захід від Авдіївки) та просунулися фронтом завширшки 540 метрів на глибину 350 метрів у промисловій зоні. Російське джерело стверджує, що російські сили незначно просунулися в районі Бердичів (5 км на північний захід від Авдіївки)", - повідомили в ISW.

Український Генштаб повідомив, що російські сили безуспішно атакували на схід від Новобахмутівки (9 км на північний захід від Авдіївки), Степового та Авдіївки і на південь від Сіверного (6 км на захід від Авдіївки) та Першотравневого (6 км на захід від Авдіївки).

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті