Армія РФ бомбардує Авдіївку цілодобово, в сусідньому Очеретиному артобстрілом вбито людину – поліція

Російські війська 15 разів гатили з авіації, ЗРК "С-300", РСЗВ "Град", артилерії по містам і селам вздовж лінії фронту на Донеччини за минулу добу. Про це повідомила поліція регіону 21 жовтня.

Атак зазнали Авдіївка, Костянтинівка, Торецьк, смт Курдюмівка та село Бердичі. Загалом тут пошкоджено 10 житлових будинків, школа, їдальня, господарська споруда, гараж.

Зокрема, Авдіївка продовжує перебувати під цілодобовим вогнем ворога. Армія РФ застосовувала по місту авіацію та артилерію. Внаслідок обстрілів поранено мирного мешканця, пошкоджено три багатоквартирних та один приватний будинки.

Крім того, стало відомо про вбиту цивільну особу в Очеретиному, яка загинула внаслідок артилерійського обстрілу 19 жовтня.

Як повідомлялося, 20 жовтня ворог завдав ракетного удару по Костянтинівці, зафіксовано влучання "С-300" у багатоповерхівки та школу.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
30.04.2026
09:39

Вступна кампанія-2026 для абітурієнтів з окупації: більше можливостей на папері, але ті самі бар’єри на практиці

...Оновлено правила для абітурієнтів з окупованих територій — із урахуванням попередніх проблем, та спробою розширити доступ до освіти. Водночас системні труднощі — передусім із документами та доступом до процедур — залишаються.
Світ
29.04.2026
11:58

«Давно пора зрівняти з землею Рені. Румуни збудяться, сморід буде неймовірний». Російські ЗМІ про Україну

"Виглядає як ідеальний образ майбутнього президента. Для України політичні амбіції Буданова - це «секрет Полішинеля". Його особисті рейтинги можна порівняти з рейтингами іншого улюбленця української публіки - Валерія Залужного"
Донбас
26.04.2026
14:26

Мешканцям «ДНР» і «ЛНР» на папері намалювали генеральні плани відродження, але грошей поки що немає… Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головними ньюсмейкерами для ЗМІ окупованого Донбасу стали фахівці Єдиного інституту просторового планування (ЄІПП). Вони з гастролями приїхали до Луганська та Донецька з Москви і пообіцяли місцевим царям золоті гори. Практично вся...
Всі статті