Арахамія пропонує відправляти на військові навчання усіх держслужбовців і нардепів "у частковому режимі"

Голова фракції "Слуга народу" в парламенті Давид Арахамія пропонує влаштувати військові навчання для усіх держслужбовців та народних депутатів. Про це він заявив під час дискусії "2024: сценарії для країни", організованій LB.ua та EFI Group у межах проєкту "Нова країна" 25 січня.

"Я не маю на увазі, що ми будемо замість сесії в учебці. Це буде парт-тайм", – пояснив Арахамія. 

За словами парламентаря, запропонована ним схема може мотивувати українців не боятися мобілізації та проходити навчання. Арахамія вважає, що потрібно розʼяснити українцям, як саме відбувається мобілізація, оскільки багато хто думає, що після отримання повістки і проходження ВЛК зразу відправляють в "учебку", де не має достатнього навчання, в потім одразу - на фронт.

Для того, щоб пояснити українцям, як насправді все відбувається, Арахамія, за його словами, й пропонує проходити посадовцям навчання у військових навчальних центрах разом із іншими українцями, але "у частковому режимі".

Раніше з посиланням на Арахамію повідомлялось, що за результатами закритої наради законопроєкт щодо мобілізації повернули ініціатору.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
28.12.2025
18:08

Сам себе не похвалиш… ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу перебували в передсвятковій ліні. Більшість публікацій розповідали про те, як російські чиновники та їхні поплічники в «республіках» зривають з «ялинки бажань» кульки з побажаннями, звичайно, ретельно...
Світ
26.12.2025
14:15

Вибори, які вплинули на Україну у 2025...

У 2025 році відбулось чимало важливих виборів. У Європі найбільше – 14. Майже половина з них фіксувала тенденції, що підривають лінію європейської єдності щодо України.
Країна
25.12.2025
12:37

Житлові ваучери на 2 мільйони гривень: нова програма для ВПО, але не для всіх

Питання постійного житла— це не лише про комфорт. Для багатьох родин це про здатність "закріпитися" в громаді, влаштувати дітей у школи й садочки, планувати роботу, лікування, догляд за літніми батьками.
Всі статті