Арахамія на фракції підтвердив заміну Резнікова на Буданова - ЗМІ

Верховна Рада проголосує за відставку міністра оборони Олексія Резнікова на наступному пленарному засіданні, і на його місце буде призначено начальника ГУР Міноборони Кирила Буданова. Про це на засіданні фракції "Слуга народу" повідомив голова фракції Давид Арахамія, повідомляє РБК-Україна з посиланням на джерела у фракції. 

Також співрозмовник видання підтвердив інформацію про те, що Василь Малюк буде призначений головою СБУ, а Ігор Клименко – головою МВС. 

Водночас джерело повідомило, що Олексій Рєзніков замінить Павла Рябікіна на посади міністра з питань стратегічних галузей промисловості України. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Міноборони України замість Резнікова може очолити голова ГУР Кирило Буданов. 

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті