"Антонов" вже будує нову "Мрію" для України (ОНОВЛЕНО)

Компанія "Антонов" вже займається будівництвом літака Ан-225 "Мрія" замість зруйнованого окупантами у Гостомелі. Про це 7 листопада повідомляє Bild із посиланням на генерального директора ДП "Антонов" Євгена Гаврилова.

"Роботи ведуться в секретному місці. Другий Ан-225 буде забезпечений як новими деталями, так і частинами літака, що постраждав", - розповів генеральний директор "Антонова".

Також він розповів, що друга "Мрія" готова вже на 30%. Загальна вартість робіт становить 500 мільйонів євро, а зібрати гроші на це допомагає міжнародний аеропорт Лейпциг/Галле. Саме там тимчасово базується авіакомпанія "Антонов".

Оновлено о 01:30. Офіційний Twitter-акаунт ДП "Антонов" заявив, що була допущена неточність. Так, зараз ведуться лише конструкторські роботи з будівництва літака. А цифра в 30% насправді означає, що "зараз є близько 30 відсотків комплектуючих, які можна використовувати для другого зразка". Та й про загальну вартість робіт поки що говорити зарано.

Нагадаємо, раніше у ДП "Антонов" спростували інформацію про нібито утилізацію літака "Мрія".

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті