Американський сенатор: "Якщо ми не допоможемо Україні, хто нам потім повірить?"

Сенатор-демократ Марк Ворнер заявив після голосування в Сенаті проти законопроєкту про допомогу Україні та Ізраїлю, що розв'язання цього питання не терпить зволікання. Про це повідомляє BBC 7 грудня.

"Однак чого ми не можемо зробити, так це відкласти все це до Різдва. Українці перебувають у надзвичайно складному становищі, ми повинні підтримати їх. Якщо ми цього не зробимо, то яка країна НАТО коли-небудь знову повірить Америці?", - зазначив Ворнер.

Також Ворнер додав, що "ми не можемо здаватися". 

"Деякі з моїх колег-республіканців хочуть внести деякі зміни в прикордонну політику. Це не пов'язане питання, але південний кордон у нашій країні є проблемою, тож розраховуйте на мене у вирішенні цього питання", - зазначив сенатор-демократ.

Як повідомлялось раніше, Кірбі назвав ціну відмови від підтримки України.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті