Американські супутники-шпигуни зафіксували вибухи на Каховській ГЕС безпосередньо перед її руйнуванням - New York Times

Американські супутники-шпигуни зафіксували вибухи на Каховській ГЕС до початку її руйнування. Про це 9 червня повідомило видання The New York Times.

"Високопоставлений представник адміністрації Байдена заявив, що американські супутники-шпигуни зафіксували вибух на Каховській дамбі безпосередньо перед її руйнуванням", - повідомили журналісти.

Цей чиновник повідомив, що ці супутники оснащені інфрачервоними датчиками. Вони зафіксували тепловий спалах, який відповідає сильному вибуху за певний час до того, як греблю було зруйновано.

Водночас цей же чиновник зазначив, що в американських спецслужб поки що немає вагомих доказів того, хто несе відповідальність. Однак американські аналітики наразі вважають, що за вибухом стоїть росія.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що російські війська глушили зв'язок у Херсонській області перед підривом Каховської ГЕС.

Статті

Луганськ
04.10.2023
10:12

Безсоння. Луганський щоденник

За вечерею я чую їхню розмову з бабусею: «Путін – найкраща людина на землі». І я слухаю їх мовчки, тому що в цей кумедний діалог ніяк не вписуються наші пенсійні справи, тривоги, моє чортове безсоння, подорожчання – ЧЕРГОВЕ – бензину...
Світ
03.10.2023
08:28

«Чи означає це, що в січні-лютому все відразу на фронті й почнеться?». Російські ЗМІ про Україну

Але люди не залишають Донецьк, їм потрібні лікарні, їхні діти повинні ходити до шкіл, нехай навіть у віддалених районах міста, та й тікати від обстрілів краще рівними дорогами. Ось і виходить ситуація, давно описана однією фразою «вони бомблять - ми...
Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Всі статті