Американська розвідка передбачає уповільнення воєнних дій в Україні взимку

Розвідка США очікує на сповільнення бойових дій між росією та Україною на кілька місяців, оскільки "обидві сторони планують підготуватися до контрнаступу після зими". Про це 4 грудня повідомляє РБК-Україна з посиланням на Sky.News.

Американська розвідка вважає, що хоча президент росії путін "більш поінформований" про труднощі, з якими стикаються російські війська, незрозуміло, чи має він "повне уявлення про те, наскільки вони важкі".

"Ми вже бачимо деякий зменшений темп конфлікту... і ми очікуємо, що це, ймовірно, буде те, що ми побачимо в найближчі місяці", - сказала директор національної розвідки США Авріл Хейнс на щорічному форумі національної оборони в Каліфорнії.

Вона додала, що обидві армії впродовж зими будуть займатися переобладнанням та постачанням для контрнаступу навесні, але сказала, що існує "достатня кількість скепсису щодо того, чи будуть росіяни справді готові це зробити", додавши, що перспективи для України є більш оптимістичними.

Хейнс сказала, що знищення критично важливої інфраструктури України з боку росії мало на меті частково підірвати волю українців до опору, але додала, що розвідка не бачить "жодних доказів того, що це вдалося зараз".

Нагадаємо, в Інституті вивчення війни (ISW) вважають, що найближчими тижнями збільшаться темпи наступальних операцій на сході України. 

Статті

Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Всі статті