Албанія передала Україні бронетехніку та мінометні снаряди

Албанія передала Україні американські колісні бронетранспортери та мінометні снаряди. Про це повідомляє портал Oryx у мережі X (колишній Твіттер).

Києву було передано 22 американські колісні бронетранспортери M1224 MaxxPro MRAP, а також 82-мм мінометні снаряди.

Як повідомлялося, раніше премʼєр-міністр Албанії Еді Рама у своєму виступі на саміті Ради Європи у Рейк’явіку заявив, що європейські країни мають дякувати Україні, а не вона їм за допомогу, з огляду на те, що український народ робить зараз для Європи.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті