Активісти "Жовтої Стрічки" провели сміливий флешмоб в Донецьку, Макіївці та Горлівці

Активісти руху «Жовта Стрічка» провели сміливий флешмоб в Донецьку, Макіївці та Горлівці. Про це повідомляє Телеграм-канал руху.

"Ми залишили каски та постери, в яких чітко нагадали рашистам, що Донбас - це Україна! Каска - символ протесту шахтарів, які були одними з перших борців за незалежність України. Ми точно знаємо, що український прапор повернеться на вулиці тимчасово окупованих міст Донбасу!", - підкреслюють активісти.

Як повідомлялося, рух "Жовта стрічка" показав нові символи спротиву в окупованому Луганську.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті