Активісти руху "Жовта стрічка" встановили в окупованому Криму прапор України до Дня єднання

Активісти руху "Жовта стрічка" підняли біля підніжжя гори Чатир-Даг в окупованому Криму прапор України. Акцію приурочено до Дня єднання, який відзначають 16 лютого. Про це повідомили в "Жовтій стрічці".

"Активісти руху "Жовта Стрічка" підняли прапор України на підніжжі Чатир-Дагу в Криму. З міркувань безпеки для наших активістів прапор був піднятий раніше, але досі він залишається там. Крим — це Україна! І ніякі фейкові вибори, паспортизація, насильницька мобілізація не допоможуть рашистам. З Днем Єднання, Україно!", - йдетьяс у повідомленні.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті