Активісти руху "Жовта Стрічка" повторно зламали конференцію окупаційного "Донецького університету"

Активісти руху "Жовта Стрічка" повторно зламали конференцію "Донецького університету", який наразі працює під окупантами. Про це повідомив Телеграм-канал "Донбасс. Важно" 21 вересня.

"На лекціях з історії РФ пролунав патріотичний аудіо запис. Реакцію лектора помітити нетяжко, а ось студенти відреагували з теплом - чути як підспівують гімн України", – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що СБУ вийшла на зв'язок із колаборантами, які крадуть українських дітей: "Ти особисто сядеш, тобі зрозуміло? І ви всі, старі пробл*ді!".

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті