Аксьонов визнав, що у Криму будуються фортифікаційні укріплення для "гарантованої безпеки"

У Криму проводяться фортифікаційні роботи для гарантованої безпеки місцевих жителів. Про це заявив так званий "голова Криму" Сергій Аксьонов, - пишуть місцеві ЗМІ.

"Заходи, які вживаються сьогодні за дорученням нашого президента Збройними силами та правоохоронними органами Російської Федерації, достатні для того, щоб кримчани відчували себе у безпеці. При цьому на території Криму під моїм контролем у тому числі проводяться фортифікаційні роботи, спрямовані на гарантоване забезпечення безпеки кримчан", - заявив окупант.

За його словами, основні заходи безпеки у Криму мають бути досягнуті "за рахунок заходів, що виконуються насамперед на території Херсонської області".

Як повідомлялося раніше, Збройні Сили України контролюють територію поблизу тимчасово окупованого півострова Крим.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті