Агент кримських партизанів повідомляє, що окупанти планують ліквідувати колаборантів із Василівки Запорізької області

Кримські партизани повідомляють, що російські окупанти планують ліквідувати колаборантів із Василівки Запорізької області. Про це повідомив Військовий рух українців і кримських татар "Атеш" у своєму Телеграм-каналі 1 квітня.

"Інформація від агента "Атеш" із 429 мотострілецького полку: під час можливого відступу з Василівки Запорізької області буде зачистка місцевих колаборантів із числа адміністрації міста та особового складу місцевого РВВС", – ідеться в повідомленні.

Уточнюється, що цим ворог досягне кількох цілей:

- зачистить людей, які багато знають і можуть свідчити в судах;

- дискредитує Україну, звинувативши її в цьому злочині.

Раніше повідомлялось, що кримські партизани розвідали місця перекидання техніки рашистів у Самарській області та опублікували фото.

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті